Vacatures

Vacature (senior) Accountmanager

Kom Jij ons Team Versterken 

(senior) Accountmanager

 • Zie jij het bedenken van commerciële strategieën binnen de contact center markt als uitdaging?
 • Ben jij iemand die naast adviseren en verkopen ook in staat is een positieve bijdrage te leveren aan de verdere ontwikkeling van ons bedrijf? 
 • Zoek je een functie in een professionele organisatie waarin ondernemerschap en vrijheid belangrijk zijn?

Dan zijn wij op zoek naar jou!


Je werkt in de volgende omgeving:

Wij zijn expert op het gebied van innovatieve klantcontact oplossingen en hebben hierin veel ervaring. De contact center markt is een dynamische markt die wij sterk hebben zien veranderen.  Wat door de jaren heen is gebleven, is de passie voor onze klanten. We adviseren, denken mee en ontzorgen hen.

Net als de markt waarin we actief zijn, zijn wij een dynamisch bedrijf met enthousiaste mensen en een informele werksfeer. Het teamgevoel zorgt ervoor dat iedere klant zich welkom voelt en 100% tevreden is met onze producten en diensten. Customer intimacy vinden wij erg belangrijk en het creëren van een excellente klantervaring zit in ons DNA.

In zowel 2016 als 2017 waren wij FD Gazelle. Dat betekent dat wij snel groeien en onze customer intimacy aanpak succesvol is.


De functie
Als (senior) Accountmanager ben je verantwoordelijk voor de commerciële activiteiten binnen onze organisatie en weet jij klantrelaties uitstekend te beheren en verder uit te bouwen. Daarnaast signaleer je nieuwe kansen in de markt. Samen met de klant bedenk je klantgerichte en innovatieve klantcontact oplossingen. Jouw plannen zet je om in concrete activiteiten en de klant daarbij centraal stellen is voor jou een vanzelfsprekendheid. In deze fulltime functie maak je deel uit van het sales- en marketingteam en je rapporteert aan de algemeen directeur.


Wie zoeken wij?
Op basis van een planmatige aanpak ben je in staat om (potentiële) relaties te benaderen. Je doet dit door telefonisch contact, afspraken te maken, beurzen en seminars te bezoeken en in samenspraak met de afdeling Marketing acties te organiseren;

 • Je luistert goed en begrijpt wat de business van de klant is;
 • Je denkt actief mee met de klanten en geeft hen betrouwbaar advies hoe onze dienstverlening past binnen hun bedrijfsvoering;
 • Je bent in staat om adviserend te verkopen en stelt daarin de businesscase van de klant centraal;
 • Je bent proactief en kunt op alle niveaus als volwaardige gesprekspartner dienen, met name op Directie, Marketing en IT managementniveau;
 • Je organiseert je salesproces goed en werkt daarin nauw samen met (technische) pre-sales consultants.
 • Je denkt proactief mee over sales- en marketingactiviteiten;
 • Je bent resultaatgericht, ambitieus en ondernemend;
 • Je hebt HBO denk- en werkniveau.


 ...En wij bieden jou

 • Een uitdagende, veelzijdige functie in een prettige, dynamische en professionele werkomgeving waarin ruimte is voor eigen ontwikkeling en creativiteit;
 • Een werkomgeving die uitgaat van het Nieuwe Werken concept, waarbij je effectiever, efficiënter en vooral met meer plezier werkt. Je hebt hierbij de vrijheid en verantwoordelijkheid om zelf te bepalen hoe je, binnen bepaalde grenzen, je doelstellingen behaalt;
 • Een salaris dat bestaat uit een vast component dat marktconform is op basis van ervaring en achtergrond. Naast het vaste salaris is er een belangrijk variabel deel;
 • Eventuele participatie (aandelen) behoort ook tot de mogelijkheden;
 • De secundaire arbeidsvoorwaarden bestaan onder andere uit: een pensioenregeling, laptop, mobiele telefoon en een leaseauto.

Interesse?
Pas jij in ons team en mogen we jou absoluut niet missen binnen onze organisatie? Stuur dan je e-mail met motivatie en CV naar: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.